Enca paralajmëron këngën “Zemër” nga Dubai

TË FUNDIT

Nga pushimet që po i kalon në Dubai këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka paraljmëruar këngën e re.

Enca ka treguar se kënga e re titullohet “Zemer” dhe do publikohet së shpejti.

Këtë e bëri të ditur përmes një videos së publikuar në Instastory ku dëgjohet duke kënduar.

MARKETING I PAGUAR POLITIK