”Elyli” shfaqet joshëse në imazhet e fundit

МË SHUMË

“Koronavirusi”, Sllovenia e gatshme t’i mbyllë kufijtë

Për arsye të paraqitjes së koronavirusit në Itali, Sllovenia veç më është duke menduar dhe është e gatshme për...

Rexhepi në Click Plus: Koalicioni fitues do t’i jep fund politik BDI-së

Sekretari general i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, mbrëmë i ftuar në Click Plus ka folur rreth pretendimeve të...

Letra e mjekut italian që po bën xhiron e rrjetit: Një ushtri po lufton virusin mikroskopik të padukshëm

“Është shumë e trishtueshme të dish se një person vdes nga një virus apo sëmundje. Por është e rëndësishme...
- Reklama -

Aktorja rrëmbeu vëmendje

Aktorja e njohur turke, Nuran Gamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”.

Me rolin e saj në këtë seriali, aktorja rrëmbeu zemrat e ndjekësve të serialit, shkruan rtv21.tv

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme si nga jeta personale ashtu edhe profesionale.

Nuarni së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e fansave me disa fotografi të publikuara në Instagram, në të cilat shfaqet joshëse dhe e bukur.

Sa i përket jetës personale, Nuari është e martuar me Mert Tom Başarır, i cili merret me muzikë.

Aktorja ka diplomuar në Universitetin e Hacettepes, Departamenti i Teatrit Konservator Shtetëror, në Ankara./21Media 

.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

“Koronavirusi”, Sllovenia e gatshme t’i mbyllë kufijtë

Për arsye të paraqitjes së koronavirusit në Itali, Sllovenia veç më është duke menduar dhe është e gatshme për...

Rexhepi në Click Plus: Koalicioni fitues do t’i jep fund politik BDI-së

Sekretari general i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, mbrëmë i ftuar në Click Plus ka folur rreth pretendimeve të Alternativës më dhe pas 12...

Letra e mjekut italian që po bën xhiron e rrjetit: Një ushtri po lufton virusin mikroskopik të padukshëm

“Është shumë e trishtueshme të dish se një person vdes nga një virus apo sëmundje. Por është e rëndësishme që të dini se frika...

Tragjedia në Rramanli, ditë zie në Kumanovë, flamujt në gjysmë shtizë

Pas tragjedisë që ndodhi në Rramanli, dje këshilli I Komunës së Kumanovës ka vendosur që dita e sotme në qytetin e Kumanvës të jetë...

Rezultati negativ! Udhëtari nga Milano nuk është i infektuar me virusin korona

Qytetari që pasditen e sotme erdhi nga Milanoja në Shkup nuk është i infektuar me virusin korona. Këtë e bëjnë të ditur nga Klinika...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com