Elvana publikoi këngë me motrën e saj

TË FUNDIT

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, ka publikuar këngën e saj më të re, që është bashkëpunim me motrën e saj, Migena Gjata.

Kënga e dy motrave quhet “Vendi im”,ajo është publikuar në mbrëmjen e të dielës.

Muzikën dhe tekstin e këngës e ka realizuar Pirro Çako. Ndërsa është producenti i këngës është Darko Dimitrov.

Këtu më poshtë keni këngën e publikuar:

MARKETING I PAGUAR POLITIK