Array

Edhe femrat e shëndosha mund të jenë modele

Must Read

Rohani: SHBA hyri në luftë ekonomike me Iranin

Presidenti iranian, Hasan Rohani ka deklaruar se me sanksionet ndaj dollarit, SHBA-ja hyri në luftë ekonomike me...

E Majta ka dorëzuar 8 padi kundër shtëpisë ligjvënëse

Partia "E Majta" ose Levica sot deri tek gjykata Administrative ka dorëzuar 8 padi kundër shtëpisë ligjvënëse,...

Filloi mbledhja e Këshillit të Sigurimit

Filloi mbledhja e Këshillit të Sigurimit  në “Vila Vodno” të konvokuar nga presidenti Stevo Pendarovski.
- Advertisement -

Tess Holliday është e femra e parë që me trashësinë e saj (madhësi 22) do të nënshkruhet në një agjenci modelimit.

29 -vjeçarja nga Los Angjelos ka qindra mijëra ndjekës në Instagram ku me krenari tregon trupin e saj.
Derisa shume gra që kanë trup të shëndoshë e vetmja mënyrë e tyre ështe që ta fshehin trupin e tyre, Tess pëlqen të pozojë trupin e saj.

- Advertisement -

Pavarësisht se jemi në fillim të prillit , ajo po e e bënë motin më të ngrohtë me fustanin e shkurtër rozë ku shihen këmbët e zhveshura me tatuazhet e shumta

Ajo thekson se i pëlqen të vesh rroba të madhësisë së madhe dhe i veçon kostumet e banjos./21 MEDIA/

- Advertisement -

2

3

- Advertisement -

modelja

- Advertisement -

Rohani: SHBA hyri në luftë ekonomike me Iranin

Presidenti iranian, Hasan Rohani ka deklaruar se me sanksionet ndaj dollarit, SHBA-ja hyri në luftë ekonomike me Teheranin si dhe duke përdorur...

E Majta ka dorëzuar 8 padi kundër shtëpisë ligjvënëse

Partia "E Majta" ose Levica sot deri tek gjykata Administrative ka dorëzuar 8 padi kundër shtëpisë ligjvënëse, për shkak të siç thonë...

Filloi mbledhja e Këshillit të Sigurimit

Filloi mbledhja e Këshillit të Sigurimit  në “Vila Vodno” të konvokuar nga presidenti Stevo Pendarovski. Në mbledhje marrin pjesë...

Kryetari i Këshillit të Evropës në karantinë

Kryetari i Këshillit të Evropës, Sharl Mishel është në karantinë për shkak të kontaktit të afërt me një person të infektuar me...

Dr. Stevanoviq: Në dimër do të jetë edhe më e vështirë ta ulim rrezikun e infektimit me Covid-19, nëse nuk u përmbahemi masave

Me ardhjen e dimrit do të jetë edhe më e vështirë të mbrohemi dhe të zvogëlojmë rrezikun e infektimit nga koronavirusi i...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -