E dashura e Piques është shumë më e re se Shakira

TË FUNDIT

Në qershor, këngëtarja Shakira (45 vjeç) dhe futbollisti Gerard Pique (35) i dhanë fund lidhjes së tyre 11-vjeçare , kur çifti lëshoi ​​një deklaratë zyrtare, shkruan Daily Mail.

Tani, Pique thuhet se po takohet fshehurazi me një studente 23-vjeçare të marrëdhënieve publike.

Spanjolli thuhet se ka nisur një romancë me Clara Chia Marti, të cilën mediat raportojnë se e ka takuar ndërsa ajo ishte duke punuar në kompaninë e tij të prodhimit Cosmos.

Daily Mail raporton se ka zëra në publik se “të dy kanë heshtur për marrëdhënien e tyre, por të gjithë rreth tyre e dinë se çfarë po ndodh” dhe se “llogaritë e Claras në rrjetet sociale janë fshirë në mënyrë që të mos gjendet asnjë foto e saj”.

error: Content is protected !!