“Dy dritat e syve”, presidentja Osmani ndan një foto me vajzat e saj

TË FUNDIT

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka ndarë një fotografi mes dy vajzat e saj binjake.

Përveç fotos, Osmani ka shkruar se vajzat e saj janë dritat e syve për të.

Osmani është e martuar me Prindon Sadriun dhe kanë dy vajza binjake Anda Elisa Sadriu dhe Dua Tiara Sadriu. Presidentja Osmani dhe familja e saj jetojnë në Prishtinë./21Media