Dua Lipa fiton çmimin këngëtarja më e mirë britanike

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka fituar çmimin si artistja më e mirë britanike në  “Brit Awards”. Dua ishte ndër muzikantët e parë që nisi ceremoninë duke performuar në “Brit Awards”disa nga hitet e saj.

“Faleminderit shumë. Është një nder që të jem këtu dhe përsëri në skenë. Herën e kaluar kur kam qenë këtu në vitin 2018 kam thënë që dëshiroj që të shoh më shumë gra në këtë skenë dhe tri vite më vonë jam shumë e lumtur që po e shoh këtë”, ka thënë ajo duke falënderuar familjen e saj dhe ekipin që ka punuar bashkë me të.

MARKETING I PAGUAR POLITIK