Array

Dr Dre: Më falni!

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Reperi, producenti dhe miliarderi Dr Dre ka kërkuar falje publike për të kaluarën e tij të dhunshme ndaj femrave.
Në nje deklaratë të publikuar në “New York Times”, Dre, emri i vërtetë i të cilit është Andre Young, thotë: “ I kërkoj falje femrave që kam lënduar.

Më vjen vërtetë shumë keq për çfarë kam bërë dhe e di që ka një ndikim të përhershëm në jetën e të gjithë neve”.

- Advertisement -

Dre, 50 vjeç, ka qënë i martuar për mëse 20 vjet dhe thotë se tashmë është tjetër person nga ai që ka qënë. Në kulmin e suksesit të tij me grupin hip- hop NWA, ai u akuzua për sulme ndaj disa femrave.
Polemikat u rindezën pas dokumentarit për grupin NWA që u publikua së fundmi nga Straight Outta Compton.
Filmimi është në kritika të forta pasi nuk përmend mizogjininë e grupit dhe lidhjet e Dre me dhunën ndaj femrave.

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -