Array

Dizajni i shqiptarit zgjidhet për ballinën e albumit të Eminemit

Must Read

Bujar Osmani tregon 5 pikat me prioritet të MPJ-së

Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani në pres-konferencë për media bëri të...

Osmani për memorandumin bullgar: “Kemi linja të kuqe për të mbrojtur interesat kombëtare”

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot në një dalje për media ka komentuar edhe memorandumin...

Përmbytje në rajonin rus Habarovsk

Për shkak të rritjes së nivelit të lumit Amur në rajonin Habarovsk në Lindjen e Largët ruse...
- Advertisement -

Dizajni i Granit Bunjakut është votuar si më i miri për ballinën e albumit më të ri të reperit të famshëm botëror Eminem.

Para disa muajsh Eminem u ka dhënë mundësinë për të votuar 15 nga 2000 dizajnët e dërguara nga artistë të ndryshëm nga mbarë bota.

- Advertisement -

Si fillim, dizajni i Granit Bunjakut është futur në mesin e 15 më të mirëve dhe me votat që ka marrë ka arritur të përzgjidhet si më i miri.

Lajmin e ka bërë të ditur edhe vetë reperi përmes profilit të tij në rrjetin social Facebook.

- Advertisement -

“Faleminderit të gjithëve që dërguat dizajnët për konkursin tonë. Ju votuat Granitin dhe ai doli në krye. Urime shok”, është mbishkrimi që i ka bashkangjitur Eminem dizajnit fitues në Facebook.

Capture

- Advertisement -

Bujar Osmani tregon 5 pikat me prioritet të MPJ-së

Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani në pres-konferencë për media bëri të ditura pesë pikat me prioritet...

Osmani për memorandumin bullgar: “Kemi linja të kuqe për të mbrojtur interesat kombëtare”

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot në një dalje për media ka komentuar edhe memorandumin Bullagr, me të cilën Bullgaria...

Përmbytje në rajonin rus Habarovsk

Për shkak të rritjes së nivelit të lumit Amur në rajonin Habarovsk në Lindjen e Largët ruse janë përmbytur 29 lagje.

MASH: Sigurojmë mësim edhe për fëmijët të cilët nuk kanë pajisje për mësim online

Fëmijët të cilët nuk kanë pajisje për ndjekjen e mësimit online gjatë virusit Covid-19 do të kenë mundësi për mësim si edhe...

Përfundoi gazifikimi në Spitalin gjinekologjik “Nënë Tereza” në Çair

Ka përfunduar gazifikimi i Spitalit Special për Gjinekologji dhe Obstetrikë "Nënë Tereza" në Çair, i cili ishte si një nga ndotësit më...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -