Array

"Dera e ngushtë" për të hyrë në konvikte (VIDEO)

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Pas shkarkimit të trajnerit të FC Shkupit, Muharrem Bajrami, rolin e trajnerit nga sot e merr ish-trajneri...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Që nga data 3 ose 7 shtatori, studentët e rregullt të Universitetit të Prishtinës do të mund të konkurrojnë për banim në qendrën studentore në Prishtinë. Në vitin akademik 2015/2016 qendra studentore në Prishtinë ka kapacitet për të pranuar 3 mijë e 600 studentë. Ndërkaq parashihet që sivjet të shtrëngohen kriteret për pranim. Këtë e ka bërë të ditur për RTV21, drejtori i kësaj qendre, Fatmir Sfishta. /21 Media

- Advertisement -

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Pas shkarkimit të trajnerit të FC Shkupit, Muharrem Bajrami, rolin e trajnerit nga sot e merr ish-trajneri i FC Shkupit Umit Karan,...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -