Array

“De Niro si Enca Ferari”

Must Read

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan...
- Advertisement -

Për mediat italiane Robert de Niro ka teguar se e ka pranuar ftesën e “Enca Ferarit”për të luajtur në film,ku dhe filmi do të quhet me të njejtin emër”Ferari”.Filmografia ka bërë të ditur se do të paraqitet periudha e vitit 1945 dhe ajo e viteve tetëdhjetë.

“Është nder për mua, me paraqit imazhin të cilin e ka përpunuar revulucioni i automobilizmit.Puna në film pritet të filloj së shpejti,po që pjesa më e madhe e filmit ka për tu xhiruar në Itali,ky projekt është në listen e prioriteteve të mija”është shprehur De Niro për mediat italiane.

- Advertisement -

Veqantin e filmit do të ia shtoi Clint Eastwood,i cili do e bëjë regjinë.Edhe pse ende nuk është bërë e ditur,por individët e afërt të aktorit holivudian thonë që kjo është mëse e ditur.

De Niro ka prejardhje nga Italia dhe Shqipëria dhe gjithmonë ka marrë tituj si qytetar nderi por Silvio Berluskoni pretendon se De Niro ka dëmtuar imazhin e qytetareve Italian, nëpermjet filmave të tij mafioz./RTV/21.

- Advertisement -

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...

Dislokimi i bastoreve, Besimi premton Projekt/Ligj të ri

https://youtu.be/0o3WxJSWFE4 Problemi me dislokimin e bastoreve mbetet akoma i pazgjidhur. Ndonëse janë dhënë shumë premtime, pikat e...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -