Davidson dhe Ratajkowski konfirmojnë lidhjen e dashurisë

TË FUNDIT

Komediani Pete Davidson dhe modelja Emily Ratajkowski u panë së bashku në një ndeshje të NBA në Madison Square Garden të dielën.

Së fundmi kanë qarkulluar thashethemet për një romancë mes dyshes. Pas këtyre fotografivë gjërat duket se po ecin mirë për ata.

Pete së fundmi ishte në lidhje dashurie me Kim Kardashian, para saj ishte me Ariana Granden.

Ndërkohë, Emily është në mes të procesit të divorcit me Sebastian Bear-McClard, me të cilin ka një djalë një vjeç.

Mes thashethemeve për tradhti nga Sebastian, që atëherë, u spekulua se Emily shijoi lidhje romantike me DJ Orazio Rispo dhe Brad Pitt./21Media

error: Content is protected !!