Dafina Zeqiri me mesazhe motivuese për ndjekësit

TË FUNDIT

A u përmbush premtimi i BDI-së për subvencionim të pagave për shqiptarët në sektorin privat? Përgjigjen nga Qeveria

Miratimi i programit në seancën e Qeverisë, ku parashihet subvencionim i kompanive private për punëtorë mbi bazën e parimit...

Tërmet i fuqishëm godet Greqinë, ndihet në Shkup dhe Tiranë

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë para pak minutash. Tërmeti me fuqi prej 5.9 ballë, është ndjerë edhe në...

Qeveria apel diasporës: Merrni pjesë në regjistrim

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka dërguar apel deri te diaspora e vendit, që të marrin pjesë aktive në...

Numërohen mbi 33 mijë vota të diasporës, prin VV-ja

Nga 33 mijë e 488 vota nga diaspora që janë numëruar deri tani Lëvizja Vetëvendosje po prin me 26...

Kujdes, nesër pa energji elektrike një pjesë e Sarajit, Gazi Babës dhe Kisella Vodës

Gjatë ditës së nesërme për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro shpërndarës, pa energji elektrike do të jenë...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, po publikon vazhdimisht mesazhe motivuese për ndjekësit.

“Jeni origjinal. Dëgjoni pa ndërprerë dikë. Mbështetni pa pretenduar. Ndani pa hezituar. Flisni pa shpërblim”, është shkrimi që Dafina ka publikuar së fundmi. Ajo gjithashtu ka shkruar “ne harrojmë se zgjimi çdo ditë është gjëja e parë për të cilën duhet të jemi mirënjohës”.

Ndryshe,  “Mos shko” është projekti i fundit muzikor i Dafina Zeqirit, në bashkëpunim me Yll Limanin. Projekti është publikuar më 26 dhjetor dhe deri tani në Youtube ka mbi shtatë milionë klikime./21Media

TË NGJAJSHME