Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

TË FUNDIT

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për këngët e saj.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Zeqiri ka publikuar për fansat në InstaStory një shkrim të shkëputur nga një intervistë e saj, ku citohet se si shumë njerëz e kishin paragjykuar atë vite më parë dhe i kishin thënë se nuk do të arrinte në jetë.

MARKETING I PAGUAR POLITIK