Dafina nuk ndalon me kaq, zbulon bashkëpunimin e radhës

TË FUNDIT

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka bërë të ditur se është në përgatitje të projektit më të ri, sërish bashkëpunim dhe kësaj radhe me reperin, Lumi B.

Zeqiri ka kohë që po punon në albumin më të ri që do të sjellë së shpejti, i titulluar “Dafinë moj”.

Së fundmi, artistja publikoi projektin “Llafe llafe”, në bashkëpunim me Lyrical Son, ndërkohë pak ditë më parë bëri të ditur se do t’i sjellë edhe dy bashkëpunime tjera, me reperët MC Kresha dhe Buta./21Media