Array

Çka thotë Meda kur e sheh veten me flokë të gjata(Foto)

TË FUNDIT

Interi gjunjëzoi Milanin

Emocione, gola, sherr, karton të kuq, por në fund triumfon Inter. Derbi i Milanos në Kupën e Italisë vishet zikaltër...

Kosnett: Marrëveshja e Washingtonit mbetet në fuqi

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë Philip Kosnett ka folur për marrëveshjen e Uashingtonit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizim...

Donald Trump krijon zyrën e ish-presidentit në Florida

Donald Trump nuk është më president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por kjo nuk e ndalon atë të...

Thomas Tuchel do të zëvendësojë Lampardin

Thomas Tuchel është emëruar trajner i ri i Chelseat. Ai vjen në “Stamford Bridge” pas një periudhe dy vjeçare...

Biseda e parë telefonike Putin-Bajden

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden dhe homologu i tij rus, Vlladimir Putin, për herë të parë pas zgjedhjes së...

Këngëtari i njohur dhe mjaft i dashur për publikun shqiptar,i njohuri Meda,në emisionin “Summer me Labin” foli shumëçka nga kariera e tij muzikore,per fillimin,sfidat dhe sukseset e tij.

I pyetur nga autori i emisioni Summer me Labin,se çka i duket Medës interesante,nëse bën një retrospektivë nga e kaluara,ai për disa sekonda nuk ngurroi të përgjigjet se kur  e sheh veten në videoklipet e viteve të mëparshme me flokë të gjata,i vije për të qeshë dhe se i duket që sheh një njëri krejtësisht tjetër/21Mediameda_2009

TË NGJAJSHME