Çfarë do të bëhet me Eric Garcian varet nga vendimi i Messit

Must Read

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur...

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend....

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...
- Advertisement -

Bisedimet midis Barcelona dhe Manchester City për Eric Garcia kanë ndryshuar me burofaksin e Leo Messi.

Është një faktor i madh: e ardhmja e lojtarit më të mirë në botë.

- Advertisement -

SPORT raportoi se City vendosi një çmim prej 23 milionë eurosh për Garcia e që Barcelona besonte se ishte i tepërt, përcjell portali tv21.tv

Por tani Barcelona mendon se nëse Messi shkon në Man City, Garcia mund të vijë shumë më lirë për katalanasit.

- Advertisement -

Edhe nëse çështja Messi evoluon dhe ai nuk dëshiron më të largohet nga klubi, Barça do të dëshirojë ende Garcia e Cityt. Nëse City nuk negocion për një çmim nën 20 milionë, atëherë ata mund të duhet të marrin thjesht “po “ nga lojtari dhe të presin ta marrin atë falas verën e ardhshme./21Media

- Advertisement -

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur para se të mbërrinte në...

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend. Do të fryjë erë e...

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -