Çairi dhe Saraji do ta votojnë Xhaferin për kryeparlamentar

Must Read

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të...
- Advertisement -

Çairi dhe Saraji do ta votojnë Talat Xhaferin për kryeparlamentar. Këtë e konfirmojnë dy deputetët, Izet Mexhiti nga zona e Çairit dhe Arben Ziberi nga Saraji.

Që të dy për TV21, thonë se Xhaferi është kryetari më i suksesshëm i Parlamentit.

- Advertisement -

“Talat Xhaferi është njeri i duhur, është kryetari më i suksesshëm në Parlament republikan. Njeri që i ka thyer tabut, që shqiptarët jo që vetëm mund të jetë kryetar Parlamenti por mund të jetë edhe më i suksesshmi”, tha Izet Mexhiti, deputet në  Kuvendin e RMV-së.

“Talat Xhaferi është kryetari më i suksesshëm i Kuvendit. Kemi nderin që Kuvendin ta udhëheq në kuadër si Talat Xhaferi”, tha deputeti, Arben Ziberi.

#IzetMexhiti për TV21: Talatin e votojmë sot#Изет #Меџити за #ТВ21: “Талат Џафери го гласаме денес!”

Gepostet von TV21 am Freitag, 21. August 2020

#ArbenZiberi Talat Xhaferi është kryeparlamentari më i sukseshem

Gepostet von TV21 am Freitag, 21. August 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 4

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...

MPB “ruan” ish-ministren Jankullovska, Gruevski në Budapest, bashkëpunëtorët e tij më të afërt në burg

https://youtu.be/I-GFz2nm33w Përditshmëri e banorëve të rrugës “Dimçe Mirçev” numër 20, janë makinat policore, sepse vetëm 10 metra...

Jo të gjitha shkollat kanë kompjuterë dhe internet

https://youtu.be/l-Cg1Gf5xHo Ministria e Arsimit dhe Shkencës po informon drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme për llojin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -