“Buzëqesh” Inter! Ndeshja Milan-Juventus përfundoi në barazim

TË FUNDIT

Milan dhe Juventus ndanë nga një pikë në ndeshjen e luajtur në San Siro, që përfundoi në barazim 0-0.

Një takim shumë i luftuar në mesfushë ai që u pa mbrëmjen e së dielës, nga i cili përfiton Inter.

Zikaltërit tashmë e shikojnë veten në krye të renditjes me 4 pikë më shumë sesa Milani i vendit të dytëm dhe me një ndeshje më pak sesa kuqezinjtë.

MARKETING I PAGUAR POLITIK