Bebe Rexha uron të dashurin për ditëlindje

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, që një kohë po shijon një lidhje dashurie me drejtorin e fotografisë dhe pronarin e produksionit “Moving Images Entertainment”, Keyan Safyari.

Në ditëlindjen e tij të 39-të, nuk ka munguar një dedikim nga këngëtarja.

“Urime ditëlindjen Keyan. Të dua”, ka shkruar Bebe Rexha krahas fotografive që ka postuar në Instagram.

Fotografitë që këngëtarja ka ndarë në Instagram, janë pëlqyer dhe komentuar shumë nga ndjekësit./21Media

error: Content is protected !!