Bebe Rexha hap audicion: Më shkruani

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është duke kërkuar një këngëtar dhe tekstshkrues të mirë për të bashkëpunuar me të.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në rrjetet sociale, duke bërë të ditur se ai që ajo do ta zgjedhë për të bashkëpunuar, do të mund të fluturojë për në Los Anxhelos dhe të shkruajnë bashkë këngë në studio, për dy ditë.

“Tung të dashurit e mi. Po kërkoj të gjejë një këngëtar dhe tekstshkrues të mahnitshëm, i cili do të ketë mundësinë të vijë në Los Anxhelos dhe të shkruajë me mua në studio, për dy ditë. Vetëm hyni në protege.com/bebe dhe aplikoni. Jam e entuziazmuar”, ka shkruar Bebe.

MARKETING I PAGUAR POLITIK