Bebe publikoi projektin e ri muzikor

МË SHUMË

Mickoski i uron fat koalicionit LSDM-BESA, e rëndësishme është që të kemi zgjedhje demokratike

Koalicionin LSDM-BESA, të cilin mbrëmë për TV21 e konfirmuan burime burime brenda dy partive e ka komentuar sot kreu...

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do...
- Reklama -

Kënga u publikua vetëm audio

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha publikoi këngën “You Can’t Stop The Girl”.

Këngën, që Bebe e publikoi më datën 19 shtator, artistja e solli vetën në versionin audio, shkruan rtv21.tv

Pas këngës “ Not 20 Anymore”, Bebe më 17 shtator ka bërë të ditur për fansat se është përzgjedhur për të kënduar kolonën zanore të filmit të dytë “Maleficient”, me këngën “You Can’t Stop The Girl”.

Bebe Rexha ka prejardhje nga Dibra e Madhe dhe asnjëherë nuk e harron origjinën e saj shqiptare, për të cilën flet gjithmonë. “Not 20 Anymore” është projekti paraprak i këngëares, i publikuar më 29 gusht, i cili deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë klikime./21Media

.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Mickoski i uron fat koalicionit LSDM-BESA, e rëndësishme është që të kemi zgjedhje demokratike

Koalicionin LSDM-BESA, të cilin mbrëmë për TV21 e konfirmuan burime burime brenda dy partive e ka komentuar sot kreu...

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se ka simptome të koronavirusit, për...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do t’i përgjigjet. “Të nderuar familjarë,miq dhe...

Konfirmohet rasti i parë i koronavirusit në Kroaci, flet kryeministri

Në Kroaci është regjistruar rasti i parë me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë të ri, i cili gjendet në Klinikën Infektive në Zagreb. Këtë...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com