Array

Bashkëshorti i Dion do të vdesë në krahët e saj

Must Read

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen...

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të...
- Advertisement -

Rene Angelli, bashkëshorti 73-vjeçar i këngëtares kanadeze Celine Dion, prej kohësh është duke luftuar me kancerin në fyt.
73-vjeçari është duke e humbur betejën me sëmundjen dhe për këtë është në dijeni edhe vetë. Së fundmi, Rene ka shprehur dëshirën e fundit; të vdesë në krahët e bashkëshortes së tij.

“Rene më tha që do të vdesë në krahët e mi. Në rregull – i thashë – do të jem atje! Do vdesësh në krahët e mi”, deklaroi vetë këngëtarja për “Usa Today”.

- Advertisement -

Çifti është i martuar që prej vitit 1994 dhe ndajnë së bashku tre fëmijë. Përveç lidhjes sentimentale ata ndajnë edhe lidhjen profesionale. Gjatë gjithë këtyre viteve, Rene ka organizuar dhe drejtuar koncertet e bashkëshortes së tij.
“Ka drejtuar bandën gjatë gjithë jetës time, ndaj kjo është e dhimbshme për të që të mos jetë në koncertet e mia”, shton këngëtarja, e cila pavarësisht gjendjes së bashkëshortit të saj ka udhëtuar së fundmi për në Los Anxheles për koncertin e radhës.

Gjithsesi, gjendja e Rene ka vështirësuar angazhimet profesionale të Celine.

- Advertisement -

“Unë e dashuroj punën time. Më pëlqen të këndoj për të tjerët, por kam disa prioritete dhe Rene është njëri prej tyre”, shprehet Celine.

- Advertisement -

Haradinaj: Ende nuk e kemi shpëtuar Ujmanin, duhet të bëjmë kujdes me fizibilitetin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sonte ka paralajmëruar se Kosova nuk guxon të heqë dorë nga interesat e saja në dialogun me...

Itali, stadiumet do të hapen gradualisht nga 8 tetori

Ministri italian i sportit Vincenzo Spadafora ka treguar se stadiumet në Itali do të fillojnë të hapen gradualisht nga data 8 tetor....

Makron: Rusia të japë shpjegim për helmimin e Navalnit, ekzistojnë linja të kuqe për armë kimike

Presidenti francez Emanuel Makron sot kërkoi nga Rusia urgjentisht ta shpjegojë rastin me helmimin e kritikut të Kremlinit, Aleksej Navalni dhe theksoi...

Arturo Vidal: Me Interin dua të fitoj shumë gjëra

Tashmë ish-mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal ka folur për herë të parë si lojtar i Interit, duke e falënderuar klubin zi-kaltër për...

“Mbetemi në qëndrimin se prindërit duhet të kthehen në punë” – tha Shahpaska

"Me krijimin e kushteve për akomodimin e fëmijëve në institucionet parashkollore – kopshte dhe qendra ditore për zhvillim të hershëm të fëmijës,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -