Bartomeu i sigurt: Mesi do ta përfundojë karrierën në Barcelonë

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Kryetari i Barcelonës, Pep Marija Bartomeu edhe njëherë shprehu siguri se ylli i madh i katalonasve, Lionel Mesi do ta përfundojë karrierën në “Kamp Nou”. Sipas tij, kjo do të ndodh në 3-4 vitet e ardhshme. Muajt e fundit, argjentinasi tani më disa herë publikisht ka shprehur pakënaqësi nga disa hapa të ndërmarra nga udhëheqësia. Dhe kjo menjëherë shkaktoi spekulime për largimin e tij.

Kontrata vijuese e Mesit është deri në verën e vitit 2021, por muajin e kaluar Baromeu njoftoi se pritet sërish të nënshkruajë shumë shpejtë.

- Advertisement -

“Nuk jam vetëm unë që e pohoj këtë. Vetë Mesi gjithashtu disa herë paralajmëroi se dëshiron t’i japë fund karrierës së tij profesionale në Barcelonë dhe ky është klubi i vetëm për të. Nuk dyshoj se kur do ta përfundojë karrierën – për 3-4 vjet, ajo do të jetë në Barcelonë. Mesi ishte shumë i qartë. Ai është këtu që nga fëmijëria. Ai e din si është të mbahen këto ngjyra dhe të jenë pjesë e historisë së klubit”, deklaroi Baromeu për “BeIN Sports”.

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -