Barcelona po e huazon Neymarin me të drejtë blerje nga PSG-ja

МË SHUMË

Mickoski i uron fat koalicionit LSDM-BESA, e rëndësishme është që të kemi zgjedhje demokratike

Koalicionin LSDM-BESA, të cilin mbrëmë për TV21 e konfirmuan burime burime brenda dy partive e ka komentuar sot kreu...

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do...
- Reklama -

Barcelona thuhet se është e bindur që do ta transferojë Neymarin në këtë afat kalimtar nga Paris Saint-Germaini.

Blaugranasit e humbën yllin brazilian në vitin 2017 për 222 milionë euro te kampioni i Ligue 1, derisa në dy sezonet e kaluar ka arritur të shënojë 51 gola në 58 ndeshje.

Megjithatë, spekulimet në ditët e fundit janë shtuar edhe më shumë për të ardhmen e 27-vjeçarit, pasi që thuhet se Neymar e kërkon me ngulm rikthimin në Camp Nou dhe nuk dëshiron të luajë më në parkun e Princave.

E përditshmja spanjolle AS, tani raporton se të dyja klubet nuk kanë raporte të mira, mirëpo marrëveshja mund të arrihet në javën e ardhshme.

Tabloidi spanjoll bën të ditur më tej se Barcelona mund ta rikthejë Neymarin në formë huazimi me të drejt blerje në fund të sezonin 2019/20 nga PSG-ja.

Parisienët duan që braziliani të qëndrojë në klub, por duke parë dëshirën e tij që të rikthehet në La Liga, atëherë und të pranojë shitjen e tij në këtë afat.

Katalunasit nuk guxojnë të rrezikojnë me transferimin e Neymarit me të holla, pasi tashmë kanë transferuar Antoine Griezmmanin, Frenkie de Jongun dhe Junior Firpon, me shumën që e kalon 200 milionë euro.

Kampioni i La Liga-së do ta rikthejë lojtarin problematik në formë huazimi, për ta blerë në verën e vitit 2020 kartonin e tij. /Telegrafi/

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Mickoski i uron fat koalicionit LSDM-BESA, e rëndësishme është që të kemi zgjedhje demokratike

Koalicionin LSDM-BESA, të cilin mbrëmë për TV21 e konfirmuan burime burime brenda dy partive e ka komentuar sot kreu...

TV21 mëson, udhëtari nga Dubai nuk ka simptome të koronavirusit

Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se ka simptome të koronavirusit, për...

Refuzon ftesën e Speciales, pret denimin e kriminelëve që i vranë familjarët

sh pjesëtari i UÇK-së, Faik Zogaj ka marrë ftesë nga GJykata Speciale, të cilës ka thënë se nuk do t’i përgjigjet. “Të nderuar familjarë,miq dhe...

Konfirmohet rasti i parë i koronavirusit në Kroaci, flet kryeministri

Në Kroaci është regjistruar rasti i parë me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë të ri, i cili gjendet në Klinikën Infektive në Zagreb. Këtë...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com