Barcelona e do Shkodran Mustafin

TË FUNDIT

Në Bosnje dhe Hercegovinë vazhdohet ora policore edhe për 14 ditë

Shtabi i krizës i Ministrisë federale të Shëndetësisë së Bosnje e Hercegovinës sot i vazhdoi masat për...

Opozita bojkoton Xhaferin! Propozimi për Kuvend online do të diskutohet të enjten

https://youtu.be/zfnLpBXVfuE Propozimi për plotësim të Rregullores për punë të Kuvendit,...

Zaev: S’jemi larg marrëveshjes me Bullgarinë! Shpreson për takim të ri me Borisovin në dhjetor

https://youtu.be/1Mkn2owtqTQ Kryeministri Zoran Zaev me kënaqësi do të takojë dhe do të...

ARM do të mbaj rend në spitale! Angellov: S’ka nevojë për panik, ushtria do të jetë pa armë

https://youtu.be/-n-Qrp7LTFw Shtabi kryesor i Qendrës për menaxhim me kriza pas kërkesës së...

Ahmeti flet për bashkëpunimin mes opozitës! Luftonin koalicionin BDI – VMRO-DPMNE, tash bashkohen

Kryetari  i BDI-së po ashtu foli edhe për paralajmërimet për bashkëpunim mes opozitares VMRO-DPMNE dhe opozitës shqiptare...

Barcelona mund të provojë një lëvizje shokuese në afatin kalimtar të janarit për të padëshiruarin e Arsenalit, Shkodran Mustadin.

28 vjeçari i cili është në përfundim të karrierës së tij më Arsenalin dhe nuk ka interesim nga asnjëra palë për vazhdimin e saj mund të provojë nja aventurë të re në “Camp Nou”.

Sipas “Diario Sport”, trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e sheh Mustafin si një zgjidhje emergjente për problemet në mbrojtje.

Mustafi ka realizuar nëntë gola në 146 paraqitje më fanelën e Arsenalit, por në këtë edicion ende nuk ka pasur asnjë paraqitje për shkak të lëndimit.

TË NGJAJSHME