Array

Barcelona dhe Bayern kalojnë në gjysmëfinale

Must Read

Publikohet platforma për mësim online, Zaev dhe Carovska: Do ta modernizojmë sistemin arsimor

https://youtu.be/JQCcmEbVMSs Nga tetori kështu do të duket një orë mësimi online.

Për menaxhim me mbeturinat tashmë ka projekt-plane, por ai është proces kompleks dhe i shtrenjtë

Ideja është që të ulet numri i deponive dhe sasia e cila hedhet si mbeturina në to....

Xhaferi: Identiteti është vërtetuar me Kushtetutë, punësimet etnike janë të mira për biznesin

https://youtu.be/gTUcRgYdozA Pas reagimeve të shumta në opinionin publik për shkak të memorandumit...
- Advertisement -

Barcelona ka kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve duke mposhtur Paris Saint-Germainin me rezultat 2 me 0 dhe (5:1 rezultati i përgjithshëm).
Parisi humbi në Parkun e Princave me rezultat 3 me 1 dhe këtë disavantazh nuk mund ta rikthente sonte në ndeshjen e zhvilluar në Camp Nou ku shkëlqeu dyshja Andres Iniesta e Neymar.

Bayerni ka kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve duke e “shkatërruar” Porton në ndeshjen e dytë çerekfinale me rezultat 6 me 1.
Takimi i parë i zhvilluar në Portugali kishte përfunduar me fitore të portugezëve 3 me 1, por ky rezultat duket se nuk ishte problem për bavarezët që në 45 minutat e parë të ndeshjes së dytë realizuan pesë herë për të përmbysur gjithçka.Kurse takimi përfundoi me rezultat të përgjithshem 6-1

- Advertisement -

Publikohet platforma për mësim online, Zaev dhe Carovska: Do ta modernizojmë sistemin arsimor

https://youtu.be/JQCcmEbVMSs Nga tetori kështu do të duket një orë mësimi online. Në konferencën e...

Për menaxhim me mbeturinat tashmë ka projekt-plane, por ai është proces kompleks dhe i shtrenjtë

Ideja është që të ulet numri i deponive dhe sasia e cila hedhet si mbeturina në to. Sa i përket mbeturinave si...

Xhaferi: Identiteti është vërtetuar me Kushtetutë, punësimet etnike janë të mira për biznesin

https://youtu.be/gTUcRgYdozA Pas reagimeve të shumta në opinionin publik për shkak të memorandumit bullgar i cili u është...

Hapja e kufijve në rajon – javën ardhshme! Datën do ta përcaktojnë ministrat e shëndetësisë

https://www.youtube.com/watch?v=gLkAe3Hd5jQ Maqedonia e Veriut bashkë me vendet e rajonit pritet të vendosin përfundimisht për kalimin e lirë...

8 viktima nga Covid-19, njëri prej tyre 39 vjeçar

Janë regjistruar 8 viktima si pasojë e koronavirusit, informojnë nga ministria e Shëndetësisë.Viktimat janë të moshës 39, 48, 56, 63,65 dhe 83...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -