Barazohet rezultati mes Holandës dhe Anglisë

TË FUNDIT

Në minutën e 18 Anglia barazon rezultatin me golin e shënuar nga Kane nga penaltia.

Ishte Simons që shënoi për Holandën në minutën e 7 të ndeshjes, por vetëm pas 11 minutash lojë anglezët kthyen rezultatin./TV21/