Array

“Ballkoni” edhe me një çmim

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Edhe një çmim është ndarë për filmin e metrazhit të shkurtë “Ballkoni”, me regji të Lendita Zeqiraj, në Le Centre Du Monde të Parisit. Zeqiraj ka thënë për KultPlus se çmimet e vazhdueshme që po i ndahen filmit, po ja rrisin vetëbesimin që tashmë është koha e duhur për t’iu rrekur filmit të metrazhit të gjatë

Filmi i metrazhit të shkurtë “Ballkoni”, së fundi është prezantuar në Le Centre Du Monde të Parisit ku është vlerësuar me çmimin “Best Short Film”. Ky cmim është vetëm një nga cmimet e shumta që i janë ndarë filmit “Ballkoni”, në festivale të ndryshme të botës, duke përfshirë edhe festivale të kategorisë A dhe B.

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -