Azet dhe vëllai i tij publikojnë këngën e re

TË FUNDIT

Reperi i njohur shqiptar, Azet ka sjell projektin e tij më të ri muzikor. 27 vjeçari ka publikuar një bashkëpunim me vëllain e tij, Albin, të titulluar “Zehnte Etage”. Producent i këngës është Jugglerz, ndërsa për tekstin janë kujdesur vetë vëllezërit, shkruan rtv21.tv. “Zehnte Etage” është finalizuar edhe me një klip veror, për të cilin është përkujdesur produksioni Sonan./21Media