Array

Atletico Madrid-Real Madrid, vlerësimet e lojtarëve

Must Read

Pakoja e katërt ekonomike peshon 350 milionë euro, njofton ministri i Ekonomisë Bekteshi

Ministri i Ekoonomisë, Kreshnik Bekteshi, përmes Facebookut të tij ka njoftuar se është caktuar shuma e mjeteve...

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut....
- Advertisement -

Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë luajtur baras në ndeshjen e parë të çerekfinales në Champions, me rezultat 0-0.

Lojtari i ndeshjes ishte portieri vendas Oblak, i cili në disa raste e shpëtoi skuadrën e tij pa pësuar gol.

- Advertisement -

Ndërsa dështaku i ndeshjes ishte Mario Mandukic, i cili pothuajse të gjitha duelet më mbrojtësit e Realit i humbi.

Vlerësimet e lojtarëve:

- Advertisement -

Atletico Madrid: Oblak 9 (Lojtar i ndeshjes), Godin 8.5, Miranda 8.5, Siqueira 8.5, Juanfran 8, Suarez 7.5, Koke 8, Gabi 7.5, Turan 8, Mandzukic 7 (Dështim i ndeshjes), Griezmann 8.5. Zëvendësuesit: Garcia 7, Torres 7.5.

Real Madrid: Casillas 8, Ramos 8.5, Varane 8.5, Carvajal 8, Marcelo 8.5, James 8.5, Kroos 8, Bale 7.5, Modric 8.5, Benzema 8, Ronaldo 8.5. Zëvendësuesit: Arbeloa 7, Isco 7.

- Advertisement -

Pakoja e katërt ekonomike peshon 350 milionë euro, njofton ministri i Ekonomisë Bekteshi

Ministri i Ekoonomisë, Kreshnik Bekteshi, përmes Facebookut të tij ka njoftuar se është caktuar shuma e mjeteve për pakon e katërt ekonomike,...

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku ka ndodhur vrasja e pesëfishtë...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrëdhëniet e shkëlqyera politike midis...

Takim i Bytyqit dhe Bekteshit me Poçivalshek: Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë vende mike me bashkëpunim të fortë ekonomik

Gjatë vizitës zyrtare të delegacionit të udhëhequr nga presidenti slloven, Borut Pahor, zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investimet...

Pakoja e katërt e masave, të dielën pasdite! Disa masa vlejnë deri në vitin 2021 paralajmëroi kryeministri

https://youtu.be/YhdxBxKdxAk Deri të dielën pasdite, Qeveria do ta prezantojë pakon e katërt të ndihmës ekonomike, paralajmëroi kryeministri...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -