Arzoni, këngëtari që po bën namin në Prishtinë

Must Read

Vetëizolim i obligueshëm deri në marrjen e rezultatit nga testimi, në të kundërt dënim prej 50 eurosh

Vetëizolimi është i obligueshëm gjatë testimit për Kovid-19 nga caktimi i testit ose nga vetë testimi, e...

Meksikë: Janë gjetur mbi 50 trupa të varrosur në fshehtësi, dhjetëra janë gra

Mbetjet e 59 trupave të njerëzve janë zbuluar në varrezat masive në shtetin meksikan Guanahuato, ku është...

Mbajtja e maskës e obligueshme, për mosmbajtje edhe në vend të hapur gjobë prej 20 eurove

Mbajtja e  mbrojtjes në fytyrë bëhet e obligueshme për qytetarët me ndryshimet e reja të Ligjit për...

Kënga e reperit prishtinas, Arzon “Home Party” është pritur tepër mirë nga fansat e tij.

E lansuar para tre ditësh, kënga e Arzon“Home Party” e prodhuar nga VN Records në Prishtinë, është duke u pritur mirë nga fansat e tij.

Kënga e cila është lansuar të enjten për 24 orë ka arritur të këtë më shumë se 100 000 klikime në youtube.

E punuar nga Valon Demaku dhe Lorik Mdhe me një video eksplicite me rreth 30 bukuroshe e punuar nga Sekuenca kënga është pritur mirë nga fansat pavarësisht se Arzon është reper i ri në skenë.

Ndryshe, talentin e reperit e ka spikatur menaxherja dhe afaristja e njohur shqiptaro-gjermane, Vjollca Nivokazi.

Vetëizolim i obligueshëm deri në marrjen e rezultatit nga testimi, në të kundërt dënim prej 50 eurosh

Vetëizolimi është i obligueshëm gjatë testimit për Kovid-19 nga caktimi i testit ose nga vetë testimi, e deri në marrjen e rezultatit....

Meksikë: Janë gjetur mbi 50 trupa të varrosur në fshehtësi, dhjetëra janë gra

Mbetjet e 59 trupave të njerëzve janë zbuluar në varrezat masive në shtetin meksikan Guanahuato, ku është regjistruar  shkallë e lartë e...

Mbajtja e maskës e obligueshme, për mosmbajtje edhe në vend të hapur gjobë prej 20 eurove

Mbajtja e  mbrojtjes në fytyrë bëhet e obligueshme për qytetarët me ndryshimet e reja të Ligjit për mbrojtje të popullatës nga sëmundjet...

MASH ka formuar grup pune për ndryshim të materialeve mësimore dhe didaktike

Ministria e Arsimit dhe Shkencës bëri të ditur se ka formuar grup pune i cili zhvillon koncept për ndryshim të plotë dhe...

879 qytetarë gjobiten për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit janë regjistruar 879 gjoba për mosmbajtjen e maskës.Ministria e Punëve të Brendshme bën...

More Articles Like This