ZGJEDHJET

Artur e pranoi ofertën e Juventusit, marrëveshja me Barcelonën para finalizimit

Must Read

163 raste të reja, 8 të vdekur, 230 të shëruar!

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1794 teste të realizuara, 163 persona...

Kosovë, Vjosa Osmani kërkon shkarkimin e zyrtarëve të Listës Serbe nga Qeveria

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, kërkoi nga të gjitha partitë politike që ta mbështesin miratimin...

Beograd, paralajmërohen protesta të reja!

Pas protestave të djeshme në Beograd të Serbisë për paralajmërimin e kthimit të orës policore nga presidenti...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Mesfushori i Barcelonës, Artur, më në fund e pranoi ofertën për transfer në Juventus. Sipas “Kalçomerkato”, oferta e fundit për rrogë të brazilianit prej 5,5 milionë euro, i ka bindur përfaqësuesit e tij.

- Advertisement -

Kjo do të ishte rritje e madhe e rrogës së brazilianit, me ç’rast thuhet se kjo është tre herë më shumë se sa paguan Barca për të në nivel vjetor.

“Kalçomerkato” dhe “Mundo Deportivo” thonë se këmbimi me mesfushorin juventin, Miralem Pjaniq tani është në “fazë finale”, pasi boshnjaku moti është pajtuar që të kalojë në “Kamp Nou”./MIA

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Kosovë, Vjosa Osmani kërkon shkarkimin e zyrtarëve të Listës Serbe nga Qeveria

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, kërkoi nga të gjitha partitë politike që ta mbështesin miratimin e një rezolute ose deklarate...

Beograd, paralajmërohen protesta të reja!

Pas protestave të djeshme në Beograd të Serbisë për paralajmërimin e kthimit të orës policore nga presidenti Aleksandar Vuçiq, protestuesit edhe sot...

KE aprovon planin gjerman prej 500 miliardë eurosh ndihma kundër Covid-19

Komisioni Evropian ka aprovuar planet gjermane për të krijuar një fond prej 500 miliardë eurosh (564 miliardë dollarë) për të mbështetur bizneset...

Pendarovski – Holshtajn: Gjermania mbetet partner i besueshëm i Maqedonisë së Veriut

Gjermania ka qenë dhe do të mbetet partner i besueshëm i Maqedonisë së Veriut dhe do të vazhdojë ta mbështesë atë me...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -