Arta Nitaj nuk mbështet mikeshën e saj Kejvina Kthella?

TË FUNDIT

Modelja Arta Nitaj është përfshirë në debatet rreth spektaklit të Big Brother VIP Albania. Bukuroshja nga Peja, fillimisht tregoi mbështetjen për mikeshën e saj modelen Kejvina Kthella, por duket se ka ndryshuar mendjen.

Në një postim që ka bërë së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, Arta ka treguar admirim për moderatoren, Kiara Tito.

“Kiara niveli më i lartë i edukatës, bravo”, ka shkruar Nitaj në postim.

Arta padyshim është nxitur nga debati i fundit që Kejvina pati me Kiarën, ku kjo e fundit shpërtheu në lot.

Kiara u shpreh se nuk e përkrah dhunën dhe nuk dëshiron që të transmetoj mesazhe të gabuara në publik.

error: Content is protected !!