Arbenita Ismajli kujton babain e ndjerë përmes fotografive

TË FUNDIT

Modeles së njohur shqiptare, Arbenita Ismajlit, babai i ka vdekur të shtunën, në të njëjtën ditë që u bë nënë për herë të parë.

I ndjeri ishte i prekur me koronavirus.

Ai nuk ia doli në betejë me virusin. Arbenita e ka kujtuar babain e ndjerë përmes fotografive që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Reperi Fero dhe modelja Arbenita të shtunën u bënë prindër për herë të parë, të një vajze, të cilës ia vunë emrin Nina./21Media

MARKETING I PAGUAR POLITIK