Arbenita dhe Fero zyrtarisht burrë dhe grua

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Çifti i njohur dhe shumë i dashur i estradës shqiptare Arbenita dhe Fero sot janë kurorëzuar.

Ata tashmë edhe zyrtarisht janë bërë burrë e grua.

Siç mëson TV21 kurorëzimi është bërë në komunën e Gjilanit, prej nga edhe e ka prejardhjen Fero. Në fotografinë e shpallur nga modelja me famë botërore Arbenita Ismajli, të dy shihen shumë të lumtur.

Siç dihet çifti tashmë me mbiermin Shabani, bashkëjetojnë më shumë se një vit dhe ishin të kurorëzuar sipas traditës islame.

No description available.

TË NGJAJSHME