Ansu Fati nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

Must Read

Instituti për Shëndet Publik do të bëjë 1000 testime në ditë, hapet repart i ri për testim

Përveç repartit ekzistues të pranimit, nga sot në Institutin e Shëndetit Publik do të funksionojë edhe një...

Mickoski kërkon nga Qeveria që të sëmurët kronikë të lirohen nga puna

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, ka bërë thirrje që personat me sëmundje kronike të lirohen nga puna,...

Zaev për TV21: Nuk kam pasur kontakt direkt me Spasovskin, por do të testohem

Kryeministri i vendit Zoran Zaev për TV21 deklaroi se nuk ka pasur kontakt me ministrin e Punëve...

Ansu Fati nënshkroi kontratë të re me Barcelonën.

Barcelona ka “bllokuar” talentin Ansu Fati, ku e ka shpërblyer lojtarin me një kontratë të re 4 vjeçare.

Disa detaje të kontratës që janë bërë publike janë klauzola e lojtarit, e cila nuk e lejon lojtarin të largohet nga klubi katalunas pa një shumë rreth 468 milionë eurosh dhe që lojtarit do jetë pjesë e skuadrës së parë nga ky edicion.

Ansu Fati është golashënuesi më i ri që ka debutuar me Barcelonën duke shënuar golin e tij të parë si 16 vjeçar.Ai shihet si pasardhës i legjendës aktuale, Lionel Messi.

Instituti për Shëndet Publik do të bëjë 1000 testime në ditë, hapet repart i ri për testim

Përveç repartit ekzistues të pranimit, nga sot në Institutin e Shëndetit Publik do të funksionojë edhe një repart tjetër i pranimit, me...

Mickoski kërkon nga Qeveria që të sëmurët kronikë të lirohen nga puna

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, ka bërë thirrje që personat me sëmundje kronike të lirohen nga puna, për shkak të siç thotë,...

Zaev për TV21: Nuk kam pasur kontakt direkt me Spasovskin, por do të testohem

Kryeministri i vendit Zoran Zaev për TV21 deklaroi se nuk ka pasur kontakt me ministrin e Punëve të Brendshme Oliver Spasovskin, por...

Jani Makraduli drejtor në Postat e Maqedonisë, Zhernovski në NP për Infrastrukturë Hekurudhore?

TV21 mëson se ish kryetari i Komunës Qendër, dhe ish zëvendësi i Ministrisë së Punëve të Jashtme, Andrej Zhernovski, do të jetë...

Regjistrohen 2 mijë 243 raste rekord me koronavirus në Bullgari

Në Bullgari në 24 orët e fundit janë konfirmuar 2.243 raste të reja të të infektuarve me koronavirus, nga 7.659 testimet, që...

More Articles Like This