Array

Ali Ahmeti e feston ditëlindjen në Kuvend

Must Read

Uniformat e policisë edhe në shqip, Nuhiu nënshkruan aktet, Qeveria duhet t’i definojë me dekret

https://youtu.be/rtGTaveYvnk Kështu do të duken emblemat dygjuhëshe në uniformat e policisë.

Edhe 20 ditë na ndajnë nga viti i ri shkollor, Bashkim Ziberi: MASH nuk është gati

https://youtu.be/j5UO1Qhp5ds Edhe 20 ditë na ndajnë nga 1 shtatori, dita e parë...

Ahmeti: Kam qenë në presion të kohës për të ftuar tryezën e përbashkët shqiptare

I pyetur nga gazetarët se pse pikërishtë në këtë moment kërkohet tryeza e partive politike shqiptare, Ahmeti...

Lideri dhe deputeti i BDI-së, Ali Ahmeti e ka festuar sot ditëlindjen në Kuvend.

- Advertisement -

Në tortën që bashkëpartiakët e tij ia kishin sjellë në Kuvend, ku shihet edhe kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi është vendosur logoja e BDI-së.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Edhe 20 ditë na ndajnë nga viti i ri shkollor, Bashkim Ziberi: MASH nuk është gati

https://youtu.be/j5UO1Qhp5ds Edhe 20 ditë na ndajnë nga 1 shtatori, dita e parë e vitit shkollor 2020/2021, e...

Ahmeti: Kam qenë në presion të kohës për të ftuar tryezën e përbashkët shqiptare

I pyetur nga gazetarët se pse pikërishtë në këtë moment kërkohet tryeza e partive politike shqiptare, Ahmeti me përgjigje: "Sepse gjithmon kam...

Ahmeti për thirrjen e tryezës së partive shqiptare: Radhën e kishte PDSH-ja

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, thotë se nuk ka qenë radha e tij për ta ftuar tryezën e partive politike shqiptare. Sipas...

Paraqiten donatorë për të blerë ilaçin e Florës, nuk duan të presin procedurat e institucioneve shëndetësore

https://youtu.be/Rykcos8qTxU Nuk dihet se deri ku është analiza mbi efikasitetin e ilaçit për 20 vjeçaren Flora Gashi,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com