Aktori Çun Lajçi vjen edhe në Shkup, bën shitjen e librave në sheshin Skënderbeu

Must Read

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do të vizitojë Maqedoninë

Kryeminsitri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do ta vizitojë Maqedoninë e Veriut. Këtë e bëri të...

Bislimi: Bullgaria gjithnjë ka qenë në anën e gabuar të historisë

Historiani Muzafer Bislimi në Click Plus në TV21, tha se Bullgaria gjithmon ka qenë në anën e...

Ratkoceri: Bullgaria nuk do të kërkojë ndryshime Kushtetuese!

Nga pala bullgare nuk është bërë presion për ndryshime Kushtetuese – tha Arben Ratkoceri në Click Plus...

Aktori i madh kosovar Çun Lajçi ka ardhur edhe në Shkup të shes librat e tij.

Ai ishte stacionuar tek sheshi Skenderbeu.  

- Advertisement -

Thotë se interesimi për libra është i vogël dhe se mosha e cila ngjall më shumë interesim janë moshat e mesme. Deri në ora 15h pasdite Lajci kishte shitur vetëm 7 libra.

Por sapo u përhap informacioni nëpër rrjetet sociale se Lajci është në Shkup, u paraqitën shumë persona për t’i blerë librat e tij dhe brenda një kohë të shkurtër gjitha librat u shpërnanë.

Çun Lajçi tregon se nesër do jetë në Tetovë ora 11:00 dhe në Gostivar në ora 14:00.

Qëllimi i Çun Lajçit që del nëpër sheshe të shesi libra, siç thotë ai është që t’ju gjej prindër librave, të cilët ai i konsideron si jetim.

Ndryshe aktori ka libra ka shitur edhe në vende të tjera.

Para pak kohë derisa po shiste libra në Ferizaj, ato për njëherë ia bleu këngëtari Labinot Tahiri./Valon Sallai

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do të vizitojë Maqedoninë

Kryeminsitri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do ta vizitojë Maqedoninë e Veriut. Këtë e bëri të ditur zëvendëskryeministri i parë dhe...

Bislimi: Bullgaria gjithnjë ka qenë në anën e gabuar të historisë

Historiani Muzafer Bislimi në Click Plus në TV21, tha se Bullgaria gjithmon ka qenë në anën e gabuar të historisë.

Ratkoceri: Bullgaria nuk do të kërkojë ndryshime Kushtetuese!

Nga pala bullgare nuk është bërë presion për ndryshime Kushtetuese – tha Arben Ratkoceri në Click Plus në TV21.

Në komisionin maqedono-bullgar të ketë edhe shqiptarë – tha Ratkoceri në Click Plus

Gazetari Arben Ratkoceri nëpërmjet emsionit Click Plus sugjeroi që në komisionin maqedono-bullgar të ketë edhe shqiptarë. https://www.facebook.com/tv21hd/videos/3307059782663361

Llalla: Hapja e çështjes Shkup-Sofje nuk është e drejtë, Bullgaria do të dështojë në këtë gjë!

Historiani Arben Llalla në Click Plus në TV21, thotë se nuk është e drejtë hapja e çështjes mes Maqedonisë së Veriut dhe...

More Articles Like This