Aktorët e njohur turq fejohen, pamje nga festa

TË FUNDIT

Dyshja e njohur e kinematografisë turke, Serkan Çayoğlu dhe Özge Gürel hodhën hapin e parë drejt martesës me një ceremoni të zhvilluar mes familjes. 

Çifti i njohur u fejuan sot, ku në rrjetet sociale publikuan pamje nga dita e tyre më e rëndësishme.

Serkani dhe Ozge do martohen në shtator në Itali.

Dashuria mes tyre lindi gjatë xhirimeve të një seriali para 7 viteve./21Media