Ahmeti: Unë kam kërkuar që Musa Xhaferi e Blerim Bexheti të takohen me Sulejman Rexhepin e të apelojnë të mos shkaktohen situata të panevojshme!

TË FUNDIT

Mbyllet një lokal në Gazi Babë, punonte jashtë orarit të lejuar

Mbrëmë në ora 21:50 minuta, gjatë kontrollit në një objekt hotelierik në rajonin e Gazi Babës, nga ana e...

Osmani: Nuk ka Evropë të fuqishme pa Ballkan të fuqishëm

Ideja evropiane paraqet frymëzim për zgjidhjen e çështjeve të hapura në rajon. Maqedonia e Veriut është shembull i ndritshëm....

Qeveria gjermane përcaktoi disa vende me rrezik më të lartë për shkak të Covid-19

Pasi të premten Qeveria gjermane përcaktoi disa vende si me rrezik më të lartë për shkak të Kovid-19, prej...

Ndjehet tërmet në Ohër, epiqendra në Liqenin e Ohrit

Një tërmet me magnitudë 2.7 të shkallës Rihter është regjistruar mbrëmë në rajonin e Ohrit. Sipas të dhënave, tërmeti u...

Në repartet infektive në vend po mjekohen 604 pacientë me Covid-19

Në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet e vendit është paraqitur se po mjekohen gjithsej 330 pacientë...

Kreu i BDI-së, në Click Plus tha se ka qenë kërkesë e tij që Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti të takohen me Sulejman Rexhepin.

Ahmeti tha se u ka kërkuar që të apelojnë të mos shkaktohen situata të panevojshme.

TË NGJAJSHME