Agjenti i Dybalas ndodhet në Torino për të biseduar me Juventusin

Must Read

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me...
- Advertisement -

Agjenti Jorge Antun ka arritur në Torino dhe do të takohet me Juventusin lidhur me propozimin për rinovimin e kontratës së Paulo Dybalas.

La Gazzetta dello Sport raporton se përfaqësuesi i argjentinasit do të takohet me menaxhmentin e Zonjës së Vjetër për të biseduar lidhur me rinovimin e klientit të tij.

- Advertisement -

La Joya iu ndihmoi Bianconerëve që ta festonin titullin e nëntë radhazi, ndërsa më pas u raportua se kampioni italian planifikon ta shesë.

(Foto: Alessandro Sabattini/Getty Images/Guliver)

Megjithatë, Antun i përgënjeshtroi njoftimet duke thënë se janë duke u angazhuar për një marrëveshje të re të 26-vjeçarit me Juven.

- Advertisement -

Tashmë ka ardhur koha që palët të takohen, ndërsa më herët është raportuar se klubi i kishte ofruar 11 milionë euro në sezon Dybalas .

Kontrata aktuale e tij skadon në qershor të vitit 2022, ndërsa Bianconerët duan ta lidhin më gjatë në Allianz Stadium. /Telegrafi/

- Advertisement -

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë për hapjen e kufijve në...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me sektorin e biznesit, që privati...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse Buteli nuk ka poliklinikë? Qëllim...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -