Adrian Gaxha sjell risi

МË SHUMË

Ka apo s’ka Tetova infektolog dhe epidemiolog? Thaçi e Osmani me qëndrime të ndryshme

Në Shtabin e Emergjencës kundër COVID-19 në Tetovë nuk ka infektologë e as epidemiolog tha kreu i PDSH-së Menduh...

Shtetet e vogla vështirë të arrijnë në radhë për vaksina! Osmani tregon se çfarë i ka propozuar Filipçes

Duke folur për përvojën e tij si Ministër i Shëndetësisë në kohën e gripit të derrave, zëvendëskryeministri Bujar Osmani...

Këto janë tre llojet e koronavirusit! COVID-19 mutacion gjenetik që s’ka ekzistuar tek njeriu

Zëvendëskryeministri Bujar Osmani, që me profesion është kirurg, ka shpjeguar për TV21 llojet e virusit në familjen e "viruseve...

E shtunë mbrëma, ora 19:00 ishte paralajmërimi se në Point Retail Park do të hapet lokali më i ri Coffee Bar Restaurant CHA-CHA.

Një vend ku mund të shijoni ushqimet e ndryshme të përgatitura nga mjeshtërit e kuzhinës, kokteje të ndryshme dhe natyrisht qetësinë dhe bukurin e Coffe Bar Restaurant CHA-CHA me të cilën pronari Adiran Gaxha është kujdesur deri në detajin e fundit për realizimin e këtij ambienti kaq të bukur.

Gaxha për TV21 thotë se kanë punuar rreth 6 muaj intenzivisht për të sjell diçka ndryshe për të gjithë klientët. Ai thotë se ideja për të hapur këtë lokal ka qenë që nga momenti kur e ka parë projektin në 3D. Gaxha tregon edhe për vështirësitë që ka pasur gjatë procesit të punës.

Ndiqeni intervistën e plot me Adrian Gaxhën, çfarë risish do të sjell Adriani në gastronomi, por jo vetëm kaq, për TV21 konfirmon se së shpejti do të sjellë edhe disa këngë të reja.

Ndiqeni intervistën e plot me Adrian Gaxhën

 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Ka apo s’ka Tetova infektolog dhe epidemiolog? Thaçi e Osmani me qëndrime të ndryshme

Në Shtabin e Emergjencës kundër COVID-19 në Tetovë nuk ka infektologë e as epidemiolog tha kreu i PDSH-së Menduh...

Shtetet e vogla vështirë të arrijnë në radhë për vaksina! Osmani tregon se çfarë i ka propozuar Filipçes

Duke folur për përvojën e tij si Ministër i Shëndetësisë në kohën e gripit të derrave, zëvendëskryeministri Bujar Osmani tha se një prej probleme...

Këto janë tre llojet e koronavirusit! COVID-19 mutacion gjenetik që s’ka ekzistuar tek njeriu

Zëvendëskryeministri Bujar Osmani, që me profesion është kirurg, ka shpjeguar për TV21 llojet e virusit në familjen e "viruseve corona" (me kurorë). "Është SARS, MERS...

Thaçi: Po të isha kryeministër do të kishte orë policore pa ndërprerje! S’ka vlerë ora policore kur shkojmë pijmë çaj te njëri-tjetri!

I ftuar për të folur për "armikun e padukshëm COVID-19" kreu i PDSH-së Menduh Thaçi ka dhënë mendimin e tij se si do të...

Thaçi hedh dyshime për punësimet e bëra, shpjegon propozimin e PDSH-së se pse Qeveria duhet t’i punësojë të gjithë mjekët e papunë

Kreu i Partisë Demokratike Shqiptare duke folur në ClickPlus të TV21 shpjegoi kërkesën e partisë së tij, që përmes Ministrit Bardhyl Dauti, e kanë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com