Array

A do të ketë “Furious 8” ?

Must Read

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka...
- Advertisement -

Gjatë ndarjes së çmimeve “MTV Movie Awards”, aktori i famshëm Vin Diesel këndoi këngën “See You Again”, një këngë shumë prekëse të cilën ia kushtoi bashkë aktorit nga filmi Furious 7 dhe shokut të tij, Paul Walkerit.
Pasi zbriti nga skena, Vin Diesel konfirmoi planet për “Fast & Furious 8”, në një intervistë për MTV.
“Epo, jam munduar që ta ruaj këtë fshehtësi deri tek lansimi. Pauli thoshte që episoda e 8 është e garantuar. Dhe në disa mënyra, kur vëllai juaj garanton për diçka, ju ndonjëherë ndjeheni sikur duhet ta bëni atë të ndodh”, ka thënë Vin Diesel në lidhje me episodin e radhës të filmit “Fast & Furious 7”.
“Kështu që nëse fati është i tillë,, atëherë ju do ta kuptoni kur do të dëgjoni për të. 7-shi ishte për Paulin, 8-shi është nga Pauli”, ka shtuar aktori.
Furious 7 aktualisht është duke u shfaqur nëpër të gjitha kinematë botërore.

- Advertisement -

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të Sarajit. Qytetarët...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në kuadër të projektit “Shkupi 2014”,...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka shumë qejf kafshët dhe shpezët.E...

Banorët e Butelit kërkojnë poliklinikë, Smilevski: Startojmë vitin e ardhshëm

https://youtu.be/3kiWlhb0ofY Me sirenat dhe bori të veturave në targat e të cilave shkruante poliklinikë, banorët e Butelit...

Katër denarë për një kilogram rrush, vreshtarët të revoltuar, ministri Hoxha qetëson

https://youtu.be/kvM_tDdh0oU Cilësia e dobët e rrushit këtë vit shkaktoi probleme, por edhe përkundër kësaj shteti do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -