8 viktima, 99 raste të reja me Covid-19 dhe 214 të shëruar

Must Read

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1384 testime të realizuara 99 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Shkup-33, Kumanovë-7, Shtip-5, Prilep-6, Tetovë-4, Strugë-2, Veles-2, Manastir-6, Ohër-14, Gostivar-1, Gjevgjeli-1, Strumicë-1, Kriva Pallankë-1, Koçan-6, Makedonski Brod-3, Vinicë-1 dhe Dellçevë-6.

- Advertisement -

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 214 pacientë të shëruar nga virusi korona.

Shkup-48, Kumanovë-25, Shtip-11, Prilep-9, Tetovë-23, Strugë-8, Manastir-4, Ohër-2, Kavadarc-22, Gostivar-21, Gjevgjeli-4, Kriva Pallankë-1, Radovish-1, Koçan-2, Pehçevë-2, Berovë-6, Vallandovë-1, Vinicë-2, Dellçevë-4, Kratovë-2, Sveti Nikollë-10, Kërçovë-3 dhe Negotinë-3.

- Advertisement -

Në 24 orët e fundit 8 pacientë e kanë humbur betejën me korona virusin. Tetovë-2, Ohër-2, Dellçevë-1, Strugë-1, Shkup-1 dhe Dibër-1.

- Advertisement -

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të Sarajit. Qytetarët...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në kuadër të projektit “Shkupi 2014”,...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka shumë qejf kafshët dhe shpezët.E...

Banorët e Butelit kërkojnë poliklinikë, Smilevski: Startojmë vitin e ardhshëm

https://youtu.be/3kiWlhb0ofY Me sirenat dhe bori të veturave në targat e të cilave shkruante poliklinikë, banorët e Butelit...

Katër denarë për një kilogram rrush, vreshtarët të revoltuar, ministri Hoxha qetëson

https://youtu.be/kvM_tDdh0oU Cilësia e dobët e rrushit këtë vit shkaktoi probleme, por edhe përkundër kësaj shteti do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -