7 shqiptarë në përfaqësuesen e Maqedonisë në futboll

TË FUNDIT

Trajneri i përfaqësueses së Maqedonisë, Bllagoja Milevski shpalli listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Maltës, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Europian, përcjell TV21. Në 11-tëshen e përfaqësuese së Maqedonisë do të jenë edhe 7 shqiptar, respektivisht, Visar Musliu, Ezgjan Aliovski, Egzon Bejtullai, Enis Bardhi, Arijan Ademi, Agon Elezi dhe Valon Etemi. TV21

error: Content is protected !!