6-vjeçari që ëndërron të bëhet si Messi e Ronaldo

Must Read

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut....

Takim i Bytyqit dhe Bekteshit me Poçivalshek: Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë vende mike me bashkëpunim të fortë ekonomik

Gjatë vizitës zyrtare të delegacionit të udhëhequr nga presidenti slloven, Borut Pahor, zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim...
- Advertisement -

Është vetëm 6 vjeç, por djali nga Irani duket sikurse një atlet profesionist. Sporti u bë pjesë e pandashme e jetës së tij për një arsye – e ka një qëllim të rëndësishëm për ta arritur.

Ky djalë i jashtëzakonshëm u bë i famshëm pasi babai i tij postoi një video të tij interesante në Instagram. Pastaj ai postonte vazhdimisht video të tij duke luajtur, dhe njerëzit e donin atë.

- Advertisement -

Arat ushtron çdo ditë dhe ka arritur ta ketë këtë fizik, për të cilin shumë të rritur mund t’ia kenë zili.

Të gjitha këto kanë një qëllim kryesor për djaloshin Arat. Në të ardhmen, ky djalosh ëndërron të bëhet një lojtar i shquar i futbollit sikurse idolët e tij, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi. S’ka kohë për të humbur dhe ushtron çdo ditë.

- Advertisement -

Aktualisht ai ushtron në Akademinë e Liverpoolit.

“Një nga autoritetet e klubit të futbollit të Liverpoolit u mahnit me Aratin dhe talentin e tij. Pas kësaj, u bënë përgatitjet për ta dërguar atë në Akademinë e Liverpoolit”, tha babai i tij.

- Advertisement -

Përveç kësaj, shumë klube do të donin të nënshkruanin kontratë me të./21Media

- Advertisement -

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku ka ndodhur vrasja e pesëfishtë...

Takim Besimi-Bërnz: SHBA është partneri ynë më i rëndësishëm strategjik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë një nga partnerët më të rëndësishëm strategjikë të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrëdhëniet e shkëlqyera politike midis...

Takim i Bytyqit dhe Bekteshit me Poçivalshek: Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë vende mike me bashkëpunim të fortë ekonomik

Gjatë vizitës zyrtare të delegacionit të udhëhequr nga presidenti slloven, Borut Pahor, zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investimet...

Pakoja e katërt e masave, të dielën pasdite! Disa masa vlejnë deri në vitin 2021 paralajmëroi kryeministri

https://youtu.be/YhdxBxKdxAk Deri të dielën pasdite, Qeveria do ta prezantojë pakon e katërt të ndihmës ekonomike, paralajmëroi kryeministri...

Rrahën qytetarët, suspendohen policët! Kapen edhe druvjedhësit të cilët sulmuan policët

https://youtu.be/2pqlHclbyF8 Dy policë të cilët brutalisht me shqelma dhe shufër rrahën një qytetar nga Manastiri, do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -