6 të vdekur, 131 raste të reja me Covid-19 dhe 81 të shëruar

Must Read

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka...
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1297 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me virusin korona, 131 persona kanë rezultuar pozitiv.

Shkup-34, Kumanovë-20, Shtip-5, Prilep-8, Strugë-3, Veles-1, Manastir-2, Ohër-4, Kavadarc-2, Gostivar-12, Gjevgjeli-4, Strumicë-2, Radovish-1, Koçan-3, Makedonski Brod-1, Berovë-6, Vallandovë-1, Vinicë-6, Dellçevë-10, Kratovë-1 dhe Sveti Nikollë-5.

- Advertisement -

Në 24 orët e fundit Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 81 pacientë të shëruar nga virusi korona.

Shkup-27, Dibër-1, Shtip-10, Teovë-11, Strugë-5, Manastir-1, Gostivar-9, Strumicë-5, Radovish-1, Koçan-1, Vinicë-4, Dellçevë-3 dhe Kërçovë-3.

- Advertisement -

Betejën me Covid-19 e kanë humbur 6 pacientë.

Shkup-2, Prilep-2, Ohër-1 dhe Shtip-1.

- Advertisement -
  • Tags
  • 2

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të Sarajit. Qytetarët...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në kuadër të projektit “Shkupi 2014”,...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka shumë qejf kafshët dhe shpezët.E...

Banorët e Butelit kërkojnë poliklinikë, Smilevski: Startojmë vitin e ardhshëm

https://youtu.be/3kiWlhb0ofY Me sirenat dhe bori të veturave në targat e të cilave shkruante poliklinikë, banorët e Butelit...

Katër denarë për një kilogram rrush, vreshtarët të revoltuar, ministri Hoxha qetëson

https://youtu.be/kvM_tDdh0oU Cilësia e dobët e rrushit këtë vit shkaktoi probleme, por edhe përkundër kësaj shteti do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -