31 humbje jete, 67 të infektuar me virusin korona dhe 782 të shëruar

TË FUNDIT

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 1169 testime të realizuara, 67 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 782 pacientë të shëruar nga virusi korona, ndërkaq 31 persona e kanë humbur betejën me Covid-19./TV21

TË NGJAJSHME