3 të vdekur, 115 raste të reja me Covid-19 dhe 225 të shëruar

Must Read

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov.
- Advertisement -

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1825 testime të realizuara 115 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona.

Shkup-32, Kumanovë-7, Dibër-8, Shtip-14, Prilep-2, Tetovë-10, Veles-2, Ohër-3, Gostivar-11, Gjevgjeli-3, Kriva Pallankë-3, Koçan-1, Probishtip-1, Berovë-8, Dellçevo-3, Sveti Nikollë-4 dhe Kërçovë-3.

- Advertisement -

Instituti i Shëndetit publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 225 pacientë të shëruar nga Covid-19.

Shkup-14, Kumanovë-15, Shtup-5, Prilep-2, Tetovë-10, Strugë-1, Manastir-10, Ohër-1, Kavadarc-3, Gostivar-10, Strumicë-6, Radovish-1, Probishtip-3, Demir Hisar-3, Vllandovë-1, Vinicë-1 Kërçovë-5 dhe Negotinë-2.

- Advertisement -

Ndërsa betejën me korona virusin e kanë humbur 3 pacientë. Dy pacientë nga shkupi dhe një pacient nga Struga.  

- Advertisement -

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me sektorin e biznesit, që privati...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse Buteli nuk ka poliklinikë? Qëllim...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...

Shpresa të reja për revitalizimin e Treskës, Këshilli i Komunës së Sarajit pritet që nesër ta miratojë planin urbanistik

https://youtu.be/BMWSFV9a2Aw “Kaloi edhe kjo verë, ndërsa Liqeni i Treskës mbetet ashtu siç ka qenë! I pa rregulluar...

90% e zanateve drejt zhdukjes, i pret historia! Miçoja, prodhuesi i fundit i litarit në Kërçovë

https://youtu.be/FmY5GAjlsgc Zanati për prodhimin e litarit me dorë, si duket do të mbetet vetëm si kujtim për...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -